Єдиний Жіночий Оркестр в Україні

Queens Orchestra

ПРО НАС

Queens Orchestra – це Проект-сенсація у світі музики. На сцені тільки дівчата. 17 музиканток, які грають на 20 інструментах. Мініатюра великого симфонічного оркестру, що не поступається йому ні в звучанні, ні в репертуарі, ні в емоціях.
Це Перший і Єдиний жіночий оркестр, де музикантки віртуозно грають на 20 інструментах більш ніж 100 творів у різних стилях – від класичних хітів до джазу, року і авторських композицій.
Queens Orchestra єдиний симфонічний оркестр, який може виконати ваші улюблені композиції в унікальній обробці, обговоривши концепцію заздалегідь.

Олександра Коробка

Засновниця та диригент

Queens Orchestra це не просто оркестр. Це цілий проект зі своєю філософією, яскравими авторськими образами, своїм оригінальним звучанням. Саме такою я побачила для себе нову сторінку в українській музиці - естетичною, такою, що викликає емоції, як своїм звучанням, так і візуальною красою.
запросити нас

ТВОРЧІ ФОРМАТИ

Концерти

На сцені ви побачите справжнє дійство. Вражаючі авторські твори та сучасні обробки відомих композицій, візуальна естетика на сцені, вишукані сценічні образи та чітко продуманий сценарій, завдяки якому виступ Queens Orchestra занурює вас у казковий світ і дарує неймовірні емоції та зупиняє в моменті.

Фестивалі й виставки

Для нас не існує обмежень ні у звучанні, ні в кордонах. Ми можемо виступати в найнеочікуваніших форматах, в будь-якій точці світу і на будь-якій локації.

Корпоративні заходи

Queens Orchestra – це тільки 17 дівчат, тому оркестр може виступати на різноманітних локаціях будь-якого формату та розміру.
Але найцікавіше попереду!
Тімбілдинг з Queens Orchestra - це розробка індивідуального сценарію, демонстрація значимості спільної роботи і кожного працівника компанії.

Бізнес-семінари

Queens Orchestra – це жіночий оркестр, який перетворить ваш бізнес-семінар на семінар високого класу та розрядить напружену атмосферу завдяки вдалому музичному супроводу. Виступ оркестру – це неординарна прикраса вашого бізнес-семінару.

Зйомки

Завдяки унікальним сценічним образам та професійній грі на сцені, ми можемо стати частиною вражаючих кадрів. Оркестр може перевтілюватися в образи, необхідні для того чи іншого сюжету. Вишукані вечірні сукні чи сучасні драйвові костюми – ми створюємо незабутні образи.

Відео- й аудіоконтент для фільмів і реклами

Для емоційного та ефектного відеоконтенту потрібні вражаючі кадри, ідеально підібрана музика в унікальній обробці та ідеї, яких ще ніхто не наважувався втілити у життя. А разом з нашим оркестром ви можете створити емоційні та виразні кадри, отримуючи задоволення від процесу роботи та результату.

Співпраця із виконавцями й композиторами

Додати до готового музичного твору вишукане обрамлення або оживити композицію, створену саме вами – ми можемо навіть більше.

Реклама, піар

На сцені ви побачите справжнє дійство. Вражаючі авторські твори та сучасні обробки відомих композицій, візуальна естетика на сцені, вишукані сценічні образи та чітко продуманий сценарій, завдяки якому виступ Queens Orchestra занурює вас у казковий світ і дарує неймовірні емоції та зупиняє в моменті.

КОНТАКТИ

Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!
Будь ласка заповніть усі поля вище.