Wyjątkowa Ukraińska Orkiestra Kobieca

Queens Orchestra

O NAS

Queens Orchestra to projekt-sensacja w świecie muzyki. Na scenie są tylko dziewczyny. 17 muzyków grających na 20 instrumentach. Miniatura dużej orkiestry symfonicznej, która nie ustępuje jej brzmieniem, repertuarem czy emocjami.
To Pierwsza i Jedyna kobieca orkiestra, w której muzycy wirtuozowski grają na 20 instrumentach ponad 100 utworów w różnych stylach – od klasycznych przebojów po jazz, rock i oryginalne kompozycje.
Queens Orchestra to jedyna orkiestra symfoniczna, która może wykonać Twoje ulubione kompozycje w wyjątkowej aranżacji, wcześniej omawiając koncepcję.

Oleksandra Korobka

Założyciel orkiestry i dyrygent

Queens Orchestra to nie tylko orkiestra. To cały projekt z własną filozofią, żywymi obrazami, własnym oryginalnym dźwiękiem. W ten sposób ujrzałam dla siebie nową stronę w muzyce ukraińskiej - estetyczną, budzącą emocje, zarówno w pięknie brzmieniowym, jak i wizualnym.
ZAPROŚ NAS

FORMATY TWÓRCZE

Koncerty

Na scenie zobaczycie prawdziwą akcję.Imponujące muzyczne utwory autorskie i nowoczesne aranżacje znanych kompozycji, estetyka wizualna na scenie, wykwintne obrazy sceniczne i przemyślany scenariusz, dzięki którym występ Queens Orchestra zanurza Cię w baśniowym świecie i daje niesamowite emocje i zatrzymuje się w chwili.

Festiwale i wystawy

Dla nas nie ma ograniczeń w dźwięku ani granicach. Możemy występować w najbardziej nieoczekiwanych formatach, w dowolnym miejscu na świecie i w dowolnej lokalizacji.

Imprezy korporacyjne

Queens Orchestra to tylko 17 dziewcząt, więc orkiestra może występować w różnych lokalizacjach o dowolnym formacie i rozmiarze.Ale najciekawsze jest przed nami! Teambuilding z Queens Orchestra to opracowanie indywidualnego scenariusza, wykazanie znaczenia pracy zespołowej i każdego pracownika firmy.

Seminarium Biznesowe

Queens Orchestra to kobieca orkiestra, która zamieni Twoje seminarium biznesowe w wysokiej klasy seminarium i rozładuje napiętą atmosferę dzięki udanemu akompaniamentowi muzycznemu. Występ orkiestry to niezwykła dekoracja Twojego seminarium biznesowego.

Filmowanie

Dzięki unikalnym obrazom scenicznym i profesjonalnemu aktorstwu na scenie możemy stać się częścią efektownych ujęć. Orkiestra może zostać przekształcona w obrazy niezbędne dla danej fabuły. Wykwintne suknie wieczorowe czy nowoczesne dresy – tworzymy niezapomniane obrazy.

Treści wideo i audio do filmów i reklam

Emocjonalne i efektowne treści wideo wymagają imponujących ujęć, perfekcyjnie dobranej muzyki w wyjątkowym potraktowaniu oraz pomysłów, których nikt nie odważył się zrealizować. A razem z naszą orkiestrą możesz tworzyć pełne emocji i wyrazu ujęcia, ciesząc się procesem pracy i rezultatem.

Współpraca z wykonawcami i kompozytorami

Dodać wykwintne obramowanie do gotowego utworu lub ożywić stworzoną przez Ciebie kompozycję - możemy zrobić jeszcze więcej.

Reklama, kreowanie wizerunku

Na scenie zobaczysz prawdziwe przedstawienie.Imponujące oryginalne dzieła muzyczne i nowoczesne aranżacje słynnych kompozycji, estetyka wizualna na scenie, wykwintne obrazy sceniczne i przemyślany scenariusz, dzięki którym występ Queens Orchestra zanurza Cię w baśniowym świecie i daje niesamowite emocje i przystanki w momencie.

KONTAKTY

Dziękuję Ci! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce!
Proszę wypełnić wszystkie powyższe pola.