Polityka prywatności

Dane osobowe Członków zebrane podczas rejestracji (lub w dowolnym innym czasie) są wykorzystywane przede wszystkim do przygotowania Produktów lub Usług zgodnie z Twoimi potrzebami. Twoje informacje nie będą przekazywane ani sprzedawane stronom trzecim. W szczególnych przypadkach możemy jednak częściowo ujawnić dane osobowe.

Jakie dane są gromadzone na stronie
Pozostawiając aplikację na stronie, wysyłasz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu poprzez formularz rejestracyjny.

Jaki jest cel zbierania tych danych?
Imię i nazwisko służy do osobistego kontaktu z Tobą, a Twój numer telefonu służy do umożliwienia menedżerowi skontaktowania się z Tobą w celu wyjaśnienia i uzgodnienia potencjalnej przyszłej współpracy.

Twoje imię i nazwisko oraz numer telefonu nie będą w żadnym wypadku przekazywane osobom trzecim, z wyjątkiem przypadków związanych z przestrzeganiem prawa.

Jak wykorzystywane są te dane
Dane te zbierają informacje o działaniach odwiedzających witrynę w celu ulepszania jej zawartości, poprawy funkcjonalności witryny, a w rezultacie tworzenia wysokiej jakości treści i usług dla odwiedzających.

W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki, aby przeglądarka blokowała wszystkie pliki lub powiadamiała Cię o ich wysłaniu. Należy pamiętać, że niektóre funkcje i usługi mogą nie działać poprawnie.

Jak te dane są chronione
Używamy różnych administracyjnych, zarządczych i technicznych środków bezpieczeństwa, aby chronić Twoje dane osobowe. Nasza firma przestrzega różnych międzynarodowych standardów kontroli mających na celu transakcje z danymi osobowymi, które obejmują pewne środki kontroli ochrony informacji gromadzonych w Internecie.

Nasi pracownicy są uczeni rozumienia i przestrzegania tych kontroli, zapoznali się z naszą Polityką Prywatności, Standardami i Instrukcjami.

Jednak chociaż staramy się chronić Twoje dane osobowe, musisz również podjąć kroki w celu ich ochrony.

Gorąco zachęcamy do podjęcia wszelkich możliwych środków ostrożności podczas korzystania z Internetu. Świadczone przez nas usługi i strony internetowe obejmują środki ochrony przed wyciekiem, nieuprawnionym użyciem i zmianą kontrolowanych przez nas informacji. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić integralność i bezpieczeństwo naszej sieci i systemów, nie możemy zagwarantować, że nasze środki bezpieczeństwa zapobiegną nieautoryzowanemu dostępowi do tych informacji przez zewnętrznych hakerów.

Jeśli zmienisz niniejszą politykę prywatności, możesz przeczytać o tych zmianach na tej stronie lub, w szczególnych przypadkach, otrzymać wiadomość na swój adres e-mail lub numer telefonu.